Home » Новини » ВІТАЄМО МОЛОДІЖНИХ ЛІДЕРІВ З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ ПРОЄКТІВ У МЕЖАХ ПРОГРАМИ UPSHIFT!

ВІТАЄМО МОЛОДІЖНИХ ЛІДЕРІВ З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ ПРОЄКТІВ У МЕЖАХ ПРОГРАМИ UPSHIFT!

Надихаємося нашою молоддю та віримо, що краще майбутнє – це не мрія, а близька реальність!
Студенти спеціальностей Харчові технології, Туризм і рекреація та Туризм, Дрючило Дарина, Дудла Аліна, Сич Сергій, Дика Аліна, Грибіник Яна, Головатюк Влада, Недзельська Олександра, взяли участь у інноваційній програмі для молодіжних лідерів UPSHIFT, яку реалізують «СКЦ Задзеркалля» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії.
Програма UPSHIFT – це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти свої вміння та можливості, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їхню ефективність.
Команди пройшли кілька етапів (підготовка і подача заявки, відбір, співбесіди) та ввійшла до 11 найкращих з більш, ніж ста команд, які поїхали до навчального табору.
З 8 по 11 лютого здобувачі освіти провели чотири незабутні дні у Boot camp UPSHIFT у Київській області. Під час інтенсиву учасники команд RELAX та ТRAVELMAKERS на чолі з менторами займались розробкою проєктної ідеї, формулювали її основні засади та презентували свій проєкт.
Суть обраної ідеї команди ТRAVELMAKERS – популяризація серед молоді громадського активізму, та активного способу життя зокрема, змістовного проведення дозвілля через призму географії та туризму. А команда RELAX запропонували проводити кулінарні майстер-класи як своєрідну психологічну терапію для однолітків.
Вітаємо наших студентів та бажаємо їм удачі і креативу для реалізації подальших проєктів!