Home » Новини » Про роботу педагогічної ради

Про роботу педагогічної ради

22 лютого  відбулося традиційне засідання педагогічної ради, на якому директорка коледжу  Крикуненко Л.О. ознайомила  з особливостями проведення атестації педагогічних працівників, змінами до нормативних документів, зазначивши, що Міністерство освіти і науки України наказом від 09.09.2022р. №805 затвердило Положення про атестацію педагогічних працівників, але документ набуває чинності з 1 вересня 2023р. Атестація педагогічних працівників є обов’язковою. Директорка  зазначила умови позачергової атестації, вимоги до присвоєння кваліфікаційних категорій тощо.  Члени педагогічної ради погодили  та схвалили Положення про атестацію педагогічних працівників Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу.

Заступник директора з навчальної роботи Вяткіна Т.Г. доповіла про результати моніторингу (анкетування) якості освітнього процесу, зазначивши, що метою опитування була  думка здобувачів освітніх послуг щодо якості освітніх програм та освітньої діяльності. Розглянуто завдання, принципи та результати анкетування. 

Голова  циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування Тищенко О.Л доповіла  про формування профільних інтересів та професійної орієнтації студентів,  зазначивши, що сьогодні туристичній галузі потрібні фахівці, які могли б працювати самостійно і творчо, генеруючи компетентні нововведення та пропозиції. Аналіз стану професійної підготовки фахівців туризму свідчить про невідповідність їх практичної підготовки  вимогам працедавців. Це свідчить про необхідність використання професійно- орієнтованих форм навчально-пізнавальної діяльності у підготовці майбутніх фахівців з організації туризму.

Директорка  коледжу побажала всім присутнім здоров’я, МИРУ, ПЕРЕМОГИ!