18 квітня студенти груп Тфб-6-09-23, ПТфб-7-09-23, Ффб-4-09-23, Тфб-5-09-22 та Тфб-7-11-23 відвідали музей українського рушника, що розташований у ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Колекція рушників та предметів побуту тут нараховує більше 1000 одиниць. Матеріальна частина нинішньої експозиції обіймає традицію Подніпрянщини, оскільки сформована на основі старожитностей, зібраних студентами-філологами за місцем їхнього проживання. Це рушники, вишиті картини, народні строї з бабусиних скринь та інші родинні й сімейні реліквії.
З цікавої та пізнавальної розповіді студентів-екскурсоводів присутні дізналися про виготовлення рушників, види інструментів для прядіння, вишивки, види орнаментів, призначення рушників. Також були висвітлені основні мотиви візерунків, сакральні символи та обереги, які вишивали наші пращури. Кожен рушник нагадує симфонію, пісню, де кожен стіжечок має своє місце та прихований зміст. Як не має однакових людей, так і не має однакового рушника.
Дякуємо Наталії Ярмоленко, професорці кафедри української літератури та компаративістики ННІ української філології та соціальних комунікацій і студенткам спеціальності Філологія за змістовну та захоплюючу екскурсію.