Home » Новини » Зустріч студентів з представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Черкаської області Тептюком Максимом Петровичем

Зустріч студентів з представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Черкаської області Тептюком Максимом Петровичем

Україна як сучасна суверенна, демократична, соціальна та правова держава тримає шлях у напрямку якісно нових, позитивних законодавчих змін та перетворень, ефективного правового регулювання суспільних відносин. Наша держава спрямувала вектор свого розвитку на впровадження стандартів рівних прав і рівних можливостей кожної людини незалежно від статі, недопущення дискримінації, утвердження соціальної справедливості, поваги до людської гідності в різних сферах суспільного життя, зокрема у сфері праці.

06.02.24 у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу  відбулася зустріч студентів випускних курсів із спеціальностей «Підприємництво та торгівля», «Соціальна робота» з представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Черкаської області Тептюком Максимом Петровичем на тему «Дискримінація у сфері праці», присвячена протидії дискримінації, загалом захисту прав людини, формуванню безпечного освітнього середовища та відносин у сфері праці. Зустріч організувала класний керівник групи ПТфб-3-09-21 Дрогоман О.А. 

Під час зустрічі  були розглянуті питання про поняття та форми дискримінації; ознайомились з ознаками, за якими відбувається дискримінація в сфері праці; дослідили основні види проявів упереджень; проаналізували форми дискримінації та розглянули документи у сфері захисту прав людини.

Майбутні випускники мали змогу обговорити ситуації прояву дискримінації в сучасному суспільстві, поставити уточнюючі запитання та отримали від спікерів алгоритм дій при дискримінації у сфері праці.

Студенти висловили щиру вдячність  Тептюку Максиму Петровичу за його виступ та цікаву і корисну інформацію.