Home » Новини » ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ РЕАЛІЗУЮТЬ ПРОЄКТ У МЕЖАХ ПРОГРАМИ UPSHIFT

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ РЕАЛІЗУЮТЬ ПРОЄКТ У МЕЖАХ ПРОГРАМИ UPSHIFT

Здобувачі освіти спеціальності Туризм і рекреація Грибіник Яна, Головатюк Влада та Недзельська Олександра, взяли участь у інноваційній програмі для молодіжних лідерів UPSHIFT, яку реалізують «СКЦ Задзеркалля» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії.
Програма UPSHIFT – це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти свої вміння та можливості, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їхню ефективність.
Суть обраної ідеї команди ТRAVELMAKERS – популяризація серед молоді громадського активізму, та активного способу життя зокрема, змістовного проведення дозвілля через призму географії та туризму. Дівчата протягом трьох місяців плідно працювали над втіленням своїх ідей.
Апшифтери створили пізнавальні відеоролики, в яких розповідають та показують найцікавіші туристичні локації міста Черкаси. Також провели екскурсії, вікторини та квести для молоді, під час яких присутні дізналися багато цікавого про історію та культуру м.Черкаси, побачили визначні пам’ятки, познайомились з інфраструктурою, відчули атмосферу міста та знайшли собі однодумців і друзів. Після заходів молодь у невимушеній атмосфері поспілкувалася, обмінялася незабутніми враженнями та цікавими моментами у затишному кафе.
Успішна реалізація проєкту надихає дівчат на подальше втілення найкреативніших планів та ідей.
Ми пишаємося командою ТRAVELMAKERS та бажаємо натхнення для творчих успіхів, звершень та перемог!