Home » Новини » Засідання педагогічної ради

Засідання педагогічної ради

25 жовтня  відбулося чергове засідання педагогічної ради  коледжу, на якому було підбито підсумки прийому у 2023 році та окреслено основні напрямки профорієнтаційної роботи  закладу у 2023-2024 н.р.;розглянуто питання про збереження здорового психологічного клімату в освітньому закладі, що є запорукою підготовки справжніх  фахівців.

Секретар приймальної комісії  Маринич С.В. зазначила, що другий рік поспіль вступна кампанія в Україні проходить в умовах воєнного стану. Через повномасштабне вторгнення росії, українці вимушені пристосовуватися до нових умов у багатьох сферах життя, і система освіти не стала винятком. Проаналізовано шляхи подолання освітніх втрат, специфіку вступу-2023, напрями профорієнтаційної роботи  та шляхи їх реалізації.

Практичний психолог Башей О.О. зазначив, що одним із напрямків реформування освіти, передбачених законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про фахову передвищу освіту» і національною програмою «Освіта. Україна ХХІ століття» є створення умов для професійної діяльності педагогічних працівників та формування сприятливого соціально-психологічного мікроклімату, необхідного для продуктивної роботи педагогічного колективу. Психологічна служба нашого коледжу бере участь у реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України на 2021-2025 роки, Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року, Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року тощо.

Попереду в нас ще багато випробувань, але наша спільна віра в перемогу, професіоналізм та командний дух дають нам можливість гідно їх подолати!