Home » Новини » XIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови

XIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови

Важливим механізмом для заохочення талановитих студентів є проведення олімпіад з навчальних предметів. Таке особливе випробування сприяє творчому самовдосконаленню та розвитку учнівської молоді; реалізації здібностей талановитих студентів; загартовуванню їхньої зібраності та самостійності; надання студентам можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону, не виїжджаючи з нього; допомога в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю; формуванню прогресивного покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, а також це можливість перевірити свої знання, повторити вивчене й дізнатися багато нового.

Попри війну та намагання знищити або поневолити кожного з нас, колектив коледжу робить все можливе, аби українська молодь мала можливість брати участь у ВСЕУКРАЇНСЬКИХ змаганнях та неодмінно перемагати!

         Протягом березня-травня 2022 року відбулася XIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови, до якої долучилися студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу та отримали нагороди: Гончаренко Стефанія та Гончаренко Софія, студентки гр. ХТфб 5-09-21, отримали дипломи І ступеня (викладач Дрогоман О.А.),  Красножан Максим, Крицька Ліза, Зозуля Вікторія, студенти гр. ПТфб 3-09-21 та Мірошник Євген, гр. ХТфб 5-09-21, отримали дипломи ІІІ ступеня (викладач Дрогоман О.А.); Магар Анастасія та Шкода Олександра, студентки гр. Тфб 3-09-21, отримали дипломи І ступеня (викладач Голуб О.А.), Степаненко Ірина,  гр. Тфб 3-09-21, отримала диплом ІІ ступеня (викладач Голуб О.А.), Собова Валерія, Сандрачук Анна, Шаповал Любов, студенти гр. ПТфб 3-09-21, отримали дипломи ІІІ ступеня (викладач Голуб О.А.)

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів кожному учаснику Всеукраїнських олімпіад та натхнення у вивченні мов!