Home » Новини » ВИЗНАЧНІ ПОСТАТІ КОЛЕДЖУ – БОРЦІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ (Круглий стіл)

ВИЗНАЧНІ ПОСТАТІ КОЛЕДЖУ – БОРЦІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ (Круглий стіл)

Україна – держава зі славним, величним і водночас трагічним минулим та сьогоденням. Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Російська агресія, яка принесла страждання і руйнування, не оминула жодного українця. Сьогодні ми об’єдналися для боротьби. Наші воїни захищають те, що нам дороге – незалежність, свободу та майбутнє. Серед оборонців та захисників є студенти та випускники нашого коледжу.

У рамках заходів, присвячених 60-річчю з дня заснування Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу, та з метою вшанування захисників та захисниць 10 жовтня відбувся круглий стіл «Визначні постаті коледжу – борці за незалежність України».

Про наших студентів, випускників, які щодня виборюють майбутнє для своєї країни й народу, підготував доповідь студент гр. ХТфб-8 Андрій Васильченко «Наші випускники на сторожі нашої свободи».

За волю нашої держави, її незалежність жінки борються разом з чоловіками. Вони – приклад відваги для всього світу: «Аліна Мелешко – Габурич – нескорена бранка» (доповідач Анастасія Хрипко, студентка гр. ХТфб-1).

На жаль, багато наших захисників досі перебуває в полоні. Про одного з них – Романа Волошина, випускника спеціальності «Товарознавство комерційної діяльності» розповіла Марина Тінякова, бібліотекар коледжу в доповіді «Роман Волошин – сталевий воїн».

Наша незалежність, свобода дається надто дорогою ціною. Багато захисників повертається додому на щиті. Про Героїв випускників нашого закладу, які віддали своє життя за незалежність України, прозвучали виступи:

«Навіки в строю» (доповідач Влада Головатюк, студентка гр. Тфб-5);

«Олександр Дерев’янко – міцніше від сталі» (доповідач Наталія Долгополова, провідний бібліотекар);

«Вадим Габурич – оборонець Азовсталі» (доповідач Олександра Недзельська, студентка гр. Тфб-5).

Хвилиною мовчання присутні віддали шану нашим захисникам.

Сьогодні і щодня ми вклоняємося подвигу тих, хто захищає і віддає своє життя в ім’я свободи України, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму!

Серцем віримо! Кожного пам’ятаємо! Перемагаємо!