Home » Новини » Випускний 2024

Випускний 2024

Закінчилися останні заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний.

27 червня 2024 року  в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу відбувся урочистий захід з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  та «Соціальна робота».

Наші випускники, як ніхто інший, знають, що останні роки були складними. Вони стали свідками пандемії коронавірусу, яка поширилася по всьому світу, та війни, яка принесла багато випробувань і страждань. Наші випускники виявили велику витримку, відданість і здібності, продовжуючи навчання і розвиваючи свої фахові навики навіть за таких нелегких умов.

На заході 55 студентів отримали дипломи фахового молодшого бакалавра, 3 – із відзнакою. Успішного життєвого та професійного шляху, широкої та світлої дороги у майбуття, наполегливості в досягненні наміченої мети та ніколи не забувати своїх наставників, їхньої життєвої науки і мудрості побажала молоді від імені колективу директор фахового коледжу Крикуненко Л.О.

Батьки випускників подякували всьому педагогічному колективу за терпіння, турботу і за  титанічну працю, а дітям зичили бути чесними, порядними, чуйними, цілеспрямованими, радісними і завжди залишатися людьми в будь-яких ситуаціях.

Щиро вітаємо випускників із закінченням коледжу, і бажаємо мирного неба над головою, перемоги, впевненості у своїх силах і безмежної любові до рідної України. Нехай ваша подорож у майбутнє буде наповнена радістю, успіхом і здійсненням усіх ваших мрій. Нехай час, який був проведений у нашому закладі, назавжди залишиться у ваших серцях, а знання, що ви здобули, будуть вам у нагоді та сприятимуть життєвому та професійному успіху і допоможуть у досягненні задуманих цілей.