Home » Новини » Випуск 2024

Випуск 2024

Образ українського студента – це креативний, комунікабельний, рішучий і, разом із тим, патріотичний, цілеспрямований і романтичний. В образі і в сенсі студента залишається незмінним його веселий, життєрадісний темперамент, бажання спілкуватися і брати від життя по максимуму.

01 лютого  в житті студентів коледжу спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм» сталася одна із найважливіших подій – вони отримали дипломи – перепустку в доросле професійне життя, яке з одного боку таке захоплююче та романтичне, а з іншого – сповнене різних труднощів, перешкод та розчарувань.

Сучасні події  – війна та боротьба за перемогу над агресором,   впливають на розуміння молоддю, що саме їм випадає нагода та обов’язок будувати нову  Україну із Європейським рівнем життя.

Випускники коледжу усвідомлюють, що освіта стає сьогодні тим інструментом, за допомогою якого кожна людина може домогтися успіху в житті, а суспільство в цілому рухатися до перемоги та шляху прогресу.

На урочистостях усіх випускників привітали  директор коледжу Людмила Крикуненко та завідуючі відділеннями Наталія Півненко та Любов Хохлова.

Вітальне слово та добрі побажання висловили і куратори випускних груп, а також батьки випускників.

По завершенню урочистої частини були вже неофіційні заходи: сльози крізь усмішки, фотосесія, обійми та спогади з веселого студентського життя…

Бажаємо випускникам ніколи не зупинятися на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить наша перемога та те,  якою стане наша держава. Бажаємо всім оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай Вам щастить у нових звершеннях!