Home » Новини » Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week 2023)

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week 2023)

З 20 березня по 2 квітня 2023 року в Україні відзначається Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week 2023), у якому щороку беруть участь понад 100 країн світу.

Офіційним координатором події є Національний банк України.

Всесвітній тиждень грошей – щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку пізнавали основи фінансової грамотності, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання та стійкості.

Національний банк України з цієї нагоди готує низку заходів з фінансової грамотності, присвячених Всесвітньому тижню грошей 2023, ураховуючи різні вікові групи та формати участі.

Від сьогодні в різних країнах світу проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, змагання і конкурси, спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

“Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє” – це офіційна тема Global Money Week у 2023 році. Вона наголошує на важливості сталого розвитку та впливі особистих фінансових рішень як на власне майбутнє, так і на навколишнє середовище та суспільство.