Home » Новини » 21 березня – Всесвітній день поезії

21 березня – Всесвітній день поезії

Щиро вітаємо всіх з цим чудовим святом! Нехай слово, рима і мелодія наповнюють Ваші серця натхненням, добром, надією, вірою та любов’ю, а світ навколо роблять кращим. Хай живе вічна і прекрасна ПОЕЗІЯ!

Щороку у березні світ відзначає Всесвітній день поезії. Поезія – найдавніший духовний скарб людства. Вона втамовує душевну спрагу, пробуджує в людині радість життя, любов до краси. Аби ширше привернути увагу людства до мистецтва слова, а також дати висловитися поетам, 1999 року ЮНЕСКО ухвалила відзначати 21 березня як Всесвітній день поезії. Сьогодні це свято відзначають в усіх куточках планети: поети об’єднуються, влаштовують літературні вечори, декламують вірші на вулицях міст і з гордістю заявляють про себе.

 З нагоди Всесвітнього дня поезії 21 березня студенти груп ХТфб-5, ХТфб-8, СПфб-3, Тфб-3 разом із заступником з виховної роботи Гущиною А.В. та класними керівниками Козиряцькою Н.А., Назаренко І.Л. відвідали юнацьку бібліотеку імені В. Симоненка, де  перегорнули  сторінки імпровізованого поетичного альбому «Римована дорога до сердець: ПОЕЗІЯ».  Письменниці НСПУ Ганна Синьоок та Ольга Месевря своїми поезіями давали відповіді на найгостріші й найглибші духовні питання сучасної людини. А студенти коледжу за власним вибором читали вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко, Василя Симоненка та інших українських поетів.

Зі Всесвітнім днем поезії всіх, хто пише і всіх, хто читає!