Home » Новини » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ
ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ
ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!!!

От і завершилася ХХІ Всеукраїнська олімпіада від освітнього проекту «На Урок», яка тривала з 22 квітня по 17 травня 2024 року. Цього разу до активності долучилася велика кількість українських закладів освіти, від яких було зареєстровано понад півмільйона учасників!
Зручний віртуальний формат, миттєве ознайомлення з результатом, відповідність програмі та безкоштовна участь зробили онлайн-олімпіаду цікавим та доступним способом перевірки знань для сотень тисяч українських учнів та студентів.
Здобувачі освіти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу під керівництвом викладача Тищенко О.Л. також долучилися до участі в олімпіаді з начального предмету «Географія» та показали дуже гарні результати.
Переможці були нагороджені:

  • дипломами І ступеня: Головатюк Влада (Тфб-5), Недзельська Олександра (Тфб-5), Литвин Таміла (Тфб-3), Дорошенко Софія (ХТфб-10), Кодлубай Ілля (ХТфб-11);
  • дипломом ІІ ступеня: Готьман Богдан (ХТфб-10), Снісаренко Марія (ХТфб-10), Багатюк Софія (ХТфб-11), Максименко Єлизавета (ХТфб-11), Вєдрова Вероніка (Тфб-6), Борщ Єлизавета (Ффб-4), Степаненко Ірина (Тфб-3), Шкода Олександра (Тфб-3), Альохіна Тетяна (Тфб-5), Цапенко Сніжана(Тфб-5), Лавренко Дмитро (Тфб-7);
  • дипломами ІІІ ступеня: Гуміров Данііл (Тфб-5), Кротенко Дарія (Тфб-5), Лащенко Тетяна (Тфб-5), Глоба Олександра(ПТфб-7), Відома Вероніка (ХТфб-10), Перепелиця Поліна (ХТфб-11).
    Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та впевненості у подальших конкурсних випробуваннях!