Home » Новини » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!!!

Студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу під керівництвом викладачів Тищенко О.Л. та Бондар С.В. долучилися до участі в ХV Всеукраїнській олімпіаді від освітнього проекту «На Урок» з навчальної дисципліни «Географія» та показали гарні результати. Всі учасники олімпіади отримали електронні сертифікати. Переможці були нагороджені дипломами: І ступеня – студентки групи СПфб-1 Лаптєва Анастасія та групи Тфб-3 Степаненко Ірина (викладач Тищенко О.Л.) ІІ ступеня – студентки групи  Тфб-3 Хотинець Каріна та Шкода Олександра та групи ПТфб-3 Сандрачук Анна (викладач Тищенко О.Л.), ІІІ ступеня – студентка групи ПТфб-3 Собова Валерія, групи Тфб-3 Патлай Вікторія (викладач Тищенко О.Л.), групи СПфб-5 Шиш Каріна (викладач Бондар С.В.)

Головною метою проведення даної олімпіади було зацікавити студентів навчальною дисципліною, підвищити мотивацію до навчання, стимулювати використання інформаційних технологій в освітньому процесі та надати можливість студентам перевірити свої знання.

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та впевненості у подальших конкурсних випробуваннях!