Home » Новини » ВІКТОРИНА «МАНДРІВКА ЄВРОПОЮ»

ВІКТОРИНА «МАНДРІВКА ЄВРОПОЮ»


Нещодавно у країнах Євросоюзу, зокрема і в Україні, відзначали Міжнародний день Європи. Разом з національною валютою (євро), гімном та прапором День Європи є символом ЄС як політичної сили. Історично Рада Європи відзначала однойменне свято у день свого заснування, а саме 5 травня з 1949 до 1964 року. Пізніше Європейський Союз затвердив 9 травня як День Європи – свято миру та єдності на континенті.
Традиційно в цей день країни Євросоюзу проводять святкові та освітні заходи, присвячені Європейському Союзу, велика частина з яких проходить у Бельгії. Також у цей день на міських площах європейських міст проводять музичні концерти та фестивалі традиційної їжі європейських країн.
З нагоди Дня Європи у ЧФКХТБ для здобувачів освіти було проведено вікторину «Мандрівка Європою». Під час вікторини студенти продемонстрували відмінні знання з географії, історії, культури, традицій та звичаїв європейських країн. Найактивніші учасники були нагороджені солодкими призами.
Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями та інтересами, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.