Home » Новини » ВАГНЕРІВСЬКА ПРИМАДОННА XX СТ.

ВАГНЕРІВСЬКА ПРИМАДОННА XX СТ.

«Вагнерівська примадонна», «Незабутня Аїда», «Найпрекрасніша й найчарівніша Баттерфляй» – це Соломія Крушельницька. Ще за життя вона була визнана найвидатнішою співачкою світу. Співати з нею на одній сцені вважали за честь Енріко Карузо, Тітта Руффо, Федір Шаляпін.

Відповідно до плану національно-патріотичного виховання бібліотека коледжу знайомить студентів з видатними українцями. 23 вересня увесь світ відзначає 150-річчя від дня народження жінки-легенди. Ювілею Соломії Крушельницької була присвячена літературно-музична година «Вагнерівська примадонна XX ст.», що пройшла в бібліотеці коледжу за участю групи ХТфб-8. Студенти дізналися багато цікавого про сценічне та приватне життя великої української артистки, її різноманітні ролі, про тріумф на шляху до її мистецьких вершин. Учасники  заходу  також отримали можливість послухати голос Великої Соломії, записи якого збереглися і донині.

Мистецькі успіхи відкрили перед співачкою двері усього світу, але артистка  завжди знала, що світ належить тому, хто має Батьківщину. Кожен свій виступ Соломія Крушельницька закінчувала українськими піснями.

 Успіхи великої співачки на оперних сценах світу – це успіхи і визнання української музики й мистецтва!