Home » Новини » Урок доброти

Урок доброти

Йде жорстока війна. Страждають і люди, і тварини. Не можна без хвилювання дивитися зворушливі кадри про рятування людей і тварин з-під уламків будинків після ракетних обстрілів, із затоплених будинків  та дворів після руйнування Каховської ГЕС. Тварини не можуть розмовляти, як люди. Не можуть розповісти про свою біду, своє самопочуття, про голод чи спрагу. Тільки людина може допомогти і зарадити їм. Тільки людина.

03.11.2023 року в групі ХТфб 10-09-23 Черкаського фахового коледжу харчових технологій і бізнесу пройшов «Урок доброти», який провела президент Черкаського обласного благодійного фонду «Життя», волонтерка-зоозахисниця Оксана Савіцька. Це був урок про собак-героїв, котів-блогерів, про звичайних домашніх котів і собак, яких покинули господарі, але тварини  продовжують чекати на них, доброту і любов до братів наших менших, про відповідальність за них.

Такі уроки доброти навчають всіх нас таким загальнолюдським якостям як співчуття і милосердя,  турбота і відповідальність, гуманне ставлення до тварин, вірність тим, хто нам довіряє своє життя.

Як приклад, студенти та працівники коледжу підтримують ініціативу  благодійного фонду «Життя» та проводять збір корму для тварин, які постраждали під час війни. Захист слабких – справа сильних.