Home » Новини » У світі кіномистецтва

У світі кіномистецтва

Кінематограф – особливий вид мистецтва, який  зачаровує, дивує, змушує задуматися над тим, що відбувається в житті людини. Кіно для режисера – це спосіб вираження власних думок, почуттів і бажань, як книга для письменника, музика для музиканта чи картина для художника.

«День українського кіно» – офіційне свято, яке відзначається щорічно у другу суботу вересня для підтримки кінематографії України.

В читальній залі бібліотеки коледжу 19 вересня відбулась інформаційна година «У світі кіномистецтва» зі студентами груп ХТфб-11 та СПфб-7. Під час заходу студенти ознайомились з історією українського кіномистецтва, його розвитком, з життям та творчістю видатних українських акторів та режисерів; мали можливість переглянути уривки з культових кінострічок: «Райдуга» Марка Донського, «Україна в огні» Олександра Довженка, «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова.

Українське кіно – унікальне. Воно виросло на родючій землі нашої Батьківщини, вижило в умовах тотальних репресій, і спромоглося попри усі перепони зберегти національну ідентифікацію. І що найголовніше, українське кіно буде жити, бо фільми нашої держави багаті душею, а дух української нації – непереможний.