Home » Новини » Тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування

Тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування

10.04.2023 р. розпочався тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.

Викладачами та студентами спеціальності «Туризм» були оформлені виставки туристичних сувенірів «З усього світу» і спеціалізованої літератури «Туризм – відпочинок, спорт, пізнання» та вернісаж «Туристичні афоризми». Викладач Максименко Я.А. підготував радіогазету на тему: «Активний відпочинок».

Викладачі Бондар С.В. та Тищенко О.Л. організували для студентів груп Т-1, Т-3 та Т-4 екскурсію до Буддистського храму «Білий лотос».

Викладачі Голуб О.А. і Дрогоман О.А. провели вікторину англійською мовою «Цікаві факти про Великобританію», мета якої узагальнити і закріпити в усному мовленні лексико – граматичний матеріал за темою “Great Britain: England, Scotland, Wales”, удосконалити усно – мовленнєві вміння студентів; розширити кругозір з теми; мотивувати до вивчення англійської мови; виховувати допитливість, спостережливість, увагу; заохочувати до пошуку нових знань. Студенти з великою зацікавленістю прийняли участь у заході та активно надавали відповіді на інтелектуальні питання. Переможцем вікторини став студент гр. ХТфб-7 Лукін Владислав.