Home » Новини » Тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування

Тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування

Підходить до завершення тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.

18 квітня студенти коледжу активно долучилися до участі у заходах, що проводилися в рамках тижневика. Здобувачі освіти коледжу мали можливість перевірити свої знання під час вікторини «Креативні пам’ятники світу», яку підготувала викладач Тищенко О.Л. Переможцем вікторини став студент групи Тфб-6 Євченко Дмитро.

Викладач Голуб О.А. провела для студентів І-ІІІ курсу спеціальностей «Туризм» та «Туризм і рекреація» онлайн олімпіаду з німецької мови. Бондар С.В. підготувала радіогазету на тему «18 квітня – Міжнародний день пам’яток і визначних місць».

Тищенко О.Л. провела географічний турнір «Європа – наш дім» серед студентів І курсу, перемогу в якому здобула команда «Світ навиворіт».

Для здобувачів освіти спеціальностей «Туризм» і «Туризм і рекреація» викладачі Бондар С.В. та Тищенко О.Л. разом з директоркою туристичної агенції «Імперія тур» Юлією Мисан провели воркшоп на тему «Як розпочати власний туристичний бізнес: секрети успіху».

А на завершальному етапі викладачі Погодіна О.Ю., Тищенко О.Л. та Бондар С.В. організували для студентів груп Тфб-6, Тфб-5, Тфб-7, Ффб-4 та ПТфб-7 екскурсію до музею українського рушника.