Home » Новини » ТУРИСТИЧНІ РОДЗИНКИ ЧЕРКАС

ТУРИСТИЧНІ РОДЗИНКИ ЧЕРКАС

Студенти груп Т-1 та Т-4 спеціальності «Туризм» під час туристично-краєзнавчої практики розробили маршрут та провели екскурсію на тему «Туристичні родзинки Черкас».
Черкаси дуже гарне місто, що потопає в зелені парків і скверів. Природа була щедрою з Черкащиною і обдарувала її красою і багатством. Туристичні пам’ятки Черкас розкажуть вам історію народу і доведуть те, що народ зберігає і цінує архітектурні пам’ятники і будівлі.
Студенти під час екскурсії використовували різні методичні прийоми показу і розповіді, дотримуючись технології і методики проведення оглядової екскурсії.
Маршрут екскурсії включав такі об’єкти: Палац одружень; Черкаський академічний театр ляльок; жіноча гімназія Самойловської А.В. (школа 17); редакція газети «Черкаський край»; Черкаська обласна філармонія; готель «Слов’янський»; сквер Б. Хмельницького; сквер за ОДА; Долина троянд, пагорб Слави; Черкаський обласний краєзнавчий музей; Свято-Троїцький кафедральний собор; пам’ятник Борцям за волю України, меморіал пам’яті Небесної Сотні та загиблих в АТО та ін.
Кожному студентові в цей день випало виконувати по дві ролі – екскурсовода і екскурсанта. З ними всі впорались на славу!!! Після екскурсії у всіх залишилися лише приємні враження та позитивні емоції! Багато цікавих подорожей та екскурсій ще попереду!!! Тому займайтеся туризмом та навчайтеся туризму – це неймовірно цікава спеціальність!!!