Home » Новини » Триває тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування

Триває тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування

11 квітня студенти коледжу взяли участь в олімпіадах з навчальних дисциплін: «Географія туризму» та «Спеціалізований туризм» (викладачі Тищенко О.Л., Бондар С.В.). А також мали можливість перевірити свої знання під час вікторини «Видатні українці», яку провела викладач історії Погодіна О.Ю., перемогу в якій здобула Скурихіна Дар’я, група ПТ-5. Студенти з азартом та великою зацікавленістю вгадували відомих діячів культури, науки та історії. Такі інтерактивні форми вивчення матеріалу сприяють поглибленню знань студентів та підвищують інтерес до історії України.
Викладач Дрогоман О.А. підготувала радіогазету на тему «Цікаві факти про англомовні країни». Максименко Я.А. провів першість коледжу з шашок серед юнаків та дівчат. Переможцями стали: 1 – місце – Головатюк Влада Тфб-5, 2 місце – Постіл Артур ХТфб-6, 3 місце – Коденець Сніжана ПТфб-3.
В рамках тижневика викладачі іноземних мов організували засідання Speaking Club на тему «Традиції святкування Великодня в різних країнах світу».
Здобувачі освіти за спеціальністю «Туризм» взяли участь у вебінарі на тему «Сьогодення туризму: проблеми та перспективи». А на завершальному етапі викладачі Бондар С.В. та Тищенко О.Л. провели географічний турнір «Знавці географії» серед студентів І курсу, в якому перемогу здобула команда «Глобуси» (групи Т-5, СП-5).