Home » Новини » ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ»

ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ»

З 15 травня по 30 червня 2023 року студенти ІІІ курсу спеціальності «Туризм» проходили технологічну практику. Базами практики стали туристичні підприємства міста Черкаси, Черкаської та Полтавської області, а саме: туроператор «Від краю до краю», турагенції «Поїхали з нами», «Галілео тур», «Імперія тур», «Манго плюс», туристична компанії «Пора відпочити» та «TOP-TRAVEL».
На практиці студенти змогли застосувати теоретичні знання, отримані в процесі навчання. За час проходження технологічної практики студенти набули навичок організації рекламної діяльності на туристичних підприємствах, отримали практичні навички з продажу турів, а також обслуговування клієнтів, взяли активну участь у розв’язання проблемних питань з покращення роботи туристичних підприємств. Підсумком технологічної практики став захист звітів, під час якого кожен студент презентував власний розроблений тур.
Сподіваємось, що технологічна практика для студентів стане успішним досвідом для майбутньої професійної діяльності в галузі туризму.