Home » Новини » СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ФОРСАЙТ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ІНДУСТРІЇ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ФОРСАЙТ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ІНДУСТРІЇ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

13 травня 2024 року в ЧФКХТБ відбувся дискусійний майданчик «Сучасні тенденції та форсайт розвитку туристичної індустрії в Україні та світі», організований викладачами циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.
У своєму вітальному слові голова циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування Тищенко Ольга Леонтіївна зазначила, що Україна – велика туристична країна, куди щороку до війни приїжджали мільйони іноземців. Однак після початку агресії рф, туристичний напрямок почав зазнавати збитків. Зараз туристична галузь України переживає нелегкі часи, але ми впевнені, що основні її здобутки ще попереду. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.
Проблеми, напрями та перспективи розвитку туризму в Україні та світі, висвітлені у доповідях учасників дискусійного майданчику є надзвичайно актуальними та важливими. Дискусійний майданчик став ефективним майданчиком для спільного обговорення актуальних питань, обміну досвідом та комунікації. Сподіваємося, що розпочаті наукові пошуки студенти продовжать, а ті, хто ще не долучився до такої цікавої справи обов’язково спробує свої сили.