Home » Новини » СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАХІД

СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАХІД

16 квітня в межах тижневика циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування відбувся спортивно-патріотичний захід за участі заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики, призера Паралімпійських ігор Романа Данилюка та призерів змагань ветеранів «Ігри Воїнів», «Ігри Нескорених», «Ігри Героїв» Артема Лукашука, Максима Дмитраша, Дениса Шеренговського. Роман Данилюк розповів про свій шлях до спортивного олімпу, перемоги та поразки, наполегливі тренування для досягнення своєї мети, розвиток параолімпійського руху. Роман підкреслив, що спорт формує волю та характер людини, допомагає знайти себе, свій шлях у цьому житті.
Хлопці-ветерани поділилися зі студентами розповідями про службу, поранення та спортивні досягнення, про реабілітацію спортом та поверненню до цивільного життя. Дуже цікаво було слухати про участь наших захисників у різних спортивних змаганнях, марафонах, проєктах та про дипломатію через спорт.
Студенти задавали питання про долучення до спортивного життя, про особисті переживання наших воїнів та підтримку суспільства, реабілітацію та враження від поїздок за кордон.
Захід приніс багато цікавого, нового, мотиваційного та подарував позитивні емоції усім учасникам. Дякуємо нашим гостям за чудову годину спілкування!