Home » Новини » Соціальна акція «Територія вільна від насильства»

Соціальна акція «Територія вільна від насильства»

            7 червня здобувачі освіти І курсу, груп ПТфб-7, Тфб-6, Ффб-4, ХТфб-10, ХТфб-11, СПфб-7 долучилися до участі у соціальній акції «Територія вільна від насильства» Черкаського міського центру соціальних служб» в кінотеатрі «Україна».

В межах акції було представлено виставку фотопроєкту 📸 «(Не)помітні історії» про людей, які пережили полон на тимчасово окупованих територіях. 🎥Також учасники та учасниці акції переглянули кінофільм «Поруш тишу», де висвітлена тема надання допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною.

Фотопроєкт «(Не)помітні історії» розповідає історії 9 людей, які пережили полон, депортацію, зазнали сексуального насильства, зумовленого війною, чи були змушені залишити свої домівки на тимчасово окупованих територіях.

Метою цього фотопроєкту 👉є привернення уваги до трагедій, які пережили люди через війну, показати людське обличчя війни та її наслідки через особисті історії. Фотографії, що зображують найцінніші речі, які люди забрали з собою та намагаються зберегти, незважаючи на жахливі обставини.

Фільм «Поруш тишу» розповідає про те, як повномасштабна війна вплинула на рівень домашнього насильства та його форми. Крім того, у документальній стрічці висвітлена тема надання допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною, зокрема сексуального.

Якщо Ви або ваші знайомі зіштовхнулися з проблемою домашнього насильства та потребуєте допомоги телефонуйте на гарячу лінію

050 527 44 36 – мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства.

Гаряча лінія працює з 9.00 до 21.00 без вихідних

Розбудовуємо суспільство вільне від насильства

Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine