Home » Новини » СЛАВИМО ПОДВИГ ВАШ…

СЛАВИМО ПОДВИГ ВАШ…

Боротьба за свободу проти іноземного агресора є святим обов’язком кожного представника народу, над яким нависла загроза поневолення.

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Усім відомо, що саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні. У ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації. Тому день звільнення українських земель від фашизму назавжди закарбувався у  серці кожного громадянина України.

Вигнання фашистів з України стало можливим завдяки об’єднанню зусиль всієї антигітлерівської коаліції та визвольних рухів.

Відповідно до реалізації плану національно-патріотичного виховання та з метою вшанування історичної пам’яті про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій українській землі бібліотека коледжу пропонує до перегляду книжкову виставку «СЛАВИМО ПОДВИГ ВАШ…». До уваги пропонуються документальні книги та художня література, яка наявна у фонді бібліотеки.

Спільна перемога неможлива без спільних зусиль!