Home » Новини » Про роботу педагогічної ради

Про роботу педагогічної ради

26 квітня  відбулося традиційне засідання педагогічної ради, на якому головний  спеціаліст відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління  Пенсійного фонду України в Черкаській області Дроздецький Ю.В. розкрив  питання охорони праці та розслідування нещасних випадків, зазначивши, що нещасний випадок — обмежена в часі подія або раптовий вплив на працівника небезпечного виробничого фактора чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов’язків або в дорозі (на транспортному засобі підприємства чи за дорученням роботодавця), внаслідок яких заподіяно шкоду здоров’ю, зокрема від одержання поранення, травми, у тому числі внаслідок тілесних ушкоджень, гострого професійного захворювання (отруєння) та інших отруєнь, одержання сонячного або теплового удару, опіку, обмороження, а також у разі утоплення, ураження електричним струмом, блискавкою, одержання інших ушкоджень внаслідок аварії, пожежі, стихійного лиха (землетрусу, зсуву, повені, урагану тощо які призвели до втрати працівником працездатності на один робочий день чи більше або до необхідності переведення його на іншу (легшу) роботу не менш як на один робочий день тощо.

Заступник директора з виховної роботи  Гущина А.В. доповіла про студентське самоврядування, його роль та значення в становленні майбутнього фахівця, зазначивши, що студентське самоврядування є дієвою формою самовиховання, і лише спільний пошук форм участі студентів у навчально-виховному процесі може сприяти досягненню відповідності випускників нашого коледжу сучасним викликам сьогодення. Тож залишилося побажати натхнення й наснаги  у досягненні найкращих результатів всім студентам  коледжу.

Вихователька гуртожитку Титарчук Н.І. доповіла про  роботу  Студентської ради гуртожитку, проаналізувавши  роботу навчального, культурно-масового, санітарно-побутового, спортивно-масового секторів.

Заступник голови студентської ради Шаповал Л.  висвітлила  позитивні та негативні сторони діяльності студентської ради.

Викладачка загальноосвітніх дисциплін Голуб О.А. доповіла  про використання проєктного навчання при вивченні іноземних мов за професійним спрямуванням, охарактеризувавши мету, ознаки, етапи підготовки проєкту та презентувала зразки проєктів, які підготували студенти.

Директорка  коледжу побажала всім присутнім здоров’я, МИРУ, ПЕРЕМОГИ!