Home » Новини » ПІДСУМКИ ТИЖНЕВИКА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ТУРИСТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

ПІДСУМКИ ТИЖНЕВИКА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ТУРИСТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

З 10 до 14 квітня проходив тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.

Протягом тижня у вестибюлі милувала око виставка туристичних сувенірів «З усього світу», де були представлені найрізноманітніші вироби, привезені з різних куточків світу та спеціалізованої літератури «Туризм – відпочинок, спорт, пізнання». 10 квітня студенти та викладачі спеціальності «Туризм» відвідали єдиний у Європі Буддійський  храм Білий Лотос, де ознайомилися з історією та сьогоденням храму, культурою, традиціями та догмами буддизму, а також особисто  доторкнутися до буддійських практик.

Під час тижневика були проведені олімпіади з навчальних дисциплін, переможцями яких стали:

  • «Географія туризму»: І місце – Литвин Таміла, гр.Тфб-3; ІІ – Хотинець Каріна, гр.Тфб-3; ІІІ – Туренко Анастасія, гр.Тфб-3.
  • «Туристичне краєзнавство» – І місце – Степаненко Ірина, гр.Тфб-3; ІІ – Литвин Таміла, гр.Тфб-3; ІІІ – Туренко Анастасія, гр.Тфб-3.
  • «Спеціалізований туризм» – І місце – Чепур Антон; гр.Тфб-1, ІІ – Степаненко Ірина; гр.Тфб-3, ІІІ – Рясик Анна, гр.Тфб-4.

Під час тижневика викладачами циклової комісії були проведені вікторини, перемогу у яких здобули: Крицька Ліза, гр.ПТфб-3 – «Впізнай відоме українське місто», Яловенко Віталій, гр.Тфб-4 – «Мандруємо морськими просторами», Лукін Владислав, гр. ХТфб-7 – «Цікаві факти про Великобританію», Скурихіна Дар’я, гр.ПТфб-5 – «Видатні українці». А між студентами І курсу спеціальності відбувся турнір «Знавці географії», в якому перемогла команда «Азимути» груп Тфб-5, СПфб-5.

В конкурсі малюнків та плакатів на тему «Мальовнича Україна» перемогла спільна робота студенток груп ПТ-3 і ПТ-6 Шаповал Л., Зозулі В., Сандрачук А. та Фесенко Ю.

Для підтримки здорового способу життя студентів, профілактики асоціальних явищ, зміцнення здоров’я, нервово-психічного розвантаження, відбулася першість коледжу з шашок. Переможцями стали: 1 – місце – Головатюк Влада Тфб-5, 2 місце – Постіл Артур ХТфб-6, 3 місце – Коденець Сніжана ПТфб-3. Також Максименко Я.А. провів змагання за першість коледжу з волейболу. В запеклій боротьбі перемогу здобула команда студентів групи ПТфб-5, ІІ місце посіла команда групи ПТфб-3.

Емоційно-насичено пройшов Speaking Club на тему «Традиції святкування Великодня в різних країнах світу», в якому брали участь студенти всіх спеціальностей. 12 квітня 2023 року відбулася науково-практична конференція «Сучасні тенденції та форсайт розвитку туристичної індустрії в Україні та світі», в якій взяли участь викладачі та студенти коледжу.

Для студентів спеціальності «Туризм» директор туристичної компанії «Відпочивай тур» Тетяна Мєдвєдєва провела мітап на тему «Туризм під час війни», під час якого розповіла про особливості, можливості та потреби сучасного ринку туристичної індустрії, перспективи розвитку туризму після довгоочікуваної перемоги; мотивувала студентів до постійного саморозвитку, прагнення до вдосконалення лінгвістичних та ораторських здібностей, що сприятиме їх подальшому успішному працевлаштуванню.

Всі учасники заходів, переможці олімпіад та конкурсів отримали грамоти, сертифікати та солодкі призи.

Циклова комісія вдячна активним студентам за участь у роботі тижневика і зичить  успіхів та нових звершень у навчанні та професійній діяльності.