Home » Новини » Підсумки тижневика циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування 2024

Підсумки тижневика циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування 2024

З 15 до 19 квітня у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу проходив тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.

Протягом тижня у вестибюлі милувала око виставка туристичних сувенірів «З усього світу», де були представлені найрізноманітніші вироби, привезені з різних куточків світу та спеціалізованої літератури «Туризм – відпочинок, спорт, пізнання».

Під час дискусійного майданчика «Євроінтеграція і Україна: історія, сьогодення, перспективи», що відбувся 15 квітня, було розглянуто історію створення ЄС, розвиток та сьогодення об’єднаної Європи.

Викладачами циклової комісії були проведені олімпіади з навчальних дисциплін, переможцями яких стали:

  • «Географія туризму»: І місце – Кротенко Дарія, гр.Тфб-5; ІІ – Грибіник Яна, гр.Тфб-7; ІІІ – Головатюк Влада, гр.Тфб-5.
  • «Туристичне краєзнавство» – І місце – Недзельська Олександра, гр.Тфб-5; ІІ – Головатюк Влада, гр.Тфб-5; ІІІ – Альохіна Тетяна, гр.Тфб-5.
  • «Спеціалізований туризм» – І місце – Кротенко Дарія; гр.Тфб-5, ІІ – Лащенко Тетяна; гр.Тфб-5, ІІІ – Гуміров Данііл, гр.Тфб-5.

16 квітня в межах тижневика циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування відбувся спортивно-патріотичний захід за участі заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики, призера Паралімпійських ігор Романа Данилюка та призерів змагань ветеранів «Ігри Воїнів», «Ігри Нескорених», «Ігри Героїв» Артема Лукашука, Максима Дмитраша, Дениса Шеренговського.

Під час тижневика викладачами циклової комісії були проведені вікторини та квіз перемогу у яких здобули: Крицька Ліза, група ПТфб-3 – «Ми знавці англомовних країн», Євченко Дмитро, група Тфб-6 – «Мандруємо разом» та «Креативні пам’ятники світу», Туренко Анастасія, група Тфб-3 – «Видатні історичні пам’ятки України», Дорошенко Софія, група ХТфб-10 – «Неймовірна Антарктида». А між студентами І, ІІ курсу спеціальностей «Туризм» і «Туризм і рекреація» відбувся географічний турнір «Європа – наш дім», в якому перемогла команда «Світ навиворіт» груп Тфб-5, Тфб-7.

З метою організації активного дозвілля, виховання почуття колективізму, взаємодопомоги, закріплення набутих знань з географії, англійської мови, історії України, фізичної культури та спорту відбувся  квест «Туризм, спорт, пізнання» для здобувачів освіти І курсу. За підсумками квесту перемогла – дружба.

Емоційно-насичено пройшов Speaking Club на тему «Система освіти англомовних країн»», в якому брали участь студенти всіх спеціальностей.

17 квітня 2024 року відбулася науково-практична конференція «Туристичний бізнес: сучасні тренди та стратегії розвитку», в якій взяли участь викладачі та студенти коледжу.

Для здобувачів освіти спеціальностей «Туризм» і «Туризм і рекреація» викладачі Бондар С.В. та Тищенко О.Л. разом з директоркою туристичної агенції «Імперія тур» Юлією Мисан провели воркшоп на тему «Як розпочати власний туристичний бізнес: секрети успіху», під час якого розповіла про особливості, можливості та потреби сучасного ринку туристичної індустрії, перспективи розвитку туризму; мотивувала студентів до постійного саморозвитку, прагнення до вдосконалення лінгвістичних та ораторських здібностей, що сприятиме їх подальшому успішному працевлаштуванню та відкриття власної справи в галузі туризму.

18 квітня студенти та викладачі коледжу відвідали музей українського рушника, що розташований в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького. Матеріальна частина нинішньої експозиції обіймає традицію Подніпрянщини, оскільки сформована на основі старожитностей, зібраних студентами-філологами за місцем їхнього проживання. Це рушники, вишиті картини, народні строї з бабусиних скринь та інші родинні й сімейні реліквії.

 Всі учасники заходів, переможці олімпіад та конкурсів отримали грамоти, сертифікати та солодкі призи.

Циклова комісія вдячна активним студентам за участь у роботі тижневика і зичить  успіхів та нових звершень у навчанні та професійній діяльності.