Home » Новини » Перед Героями небо схиляє чоло….

Перед Героями небо схиляє чоло….

До річниці повномасштабного вторгнення росії  в Україну  студенти  груп ХТфб-8, ХТфб-10 разом із класними керівниками Мальованною Т.П., Назаренко І.Л. завітали до Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка  на годину-пам’яті  «Перед Героями небо схиляє чоло….». Учасники заходу згадали історичні події, які передували повномаштабному вторгненню, обговорили  головні наративи річниці війни, а саме: втогненням в Україну росія розв’язала першу в XXст. континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної безпеки. Під час заходу хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали своє життя заради нашого майбутнього.

Не секрет, що і трагічні події надихають творити..   Тому  поезії та пісні про війну К. Вербівської, Ф. Пилипенка, Т.Чупак, нікого не залишили  байдужим…

Через поетичне і пісенне виконання  студенти усвідомили, що єдність та здатність до згуртованості всього українського суспільства допоможе нам  не впасти духом, а вистояти  і обов’язково перемогти. Віримо, що запанує на нашій землі мир та добробут. Пам’ятаймо завжди: ми українці – честь і слава незламним!