Home » Новини » Патріотичне виховання – це сфера духовного життя

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя,

яка проникає в усе,що пізнає, робить,

до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.

(В. О. Сухомлинський)

На виконання державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання 27.10.2022 року у гуртожитку Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу вихователем гуртожитку Титарчук Н.І. та викладачами Надільнюк О.А., Башеєм О.О. був проведений майстер-клас по виготовленню патріотичних браслетів та ляльок-мотанок.

Головною метою заходу було формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації та набуття молоддю патріотичних дій, вихованню патріотичного обов’язку.

         Усі учасники заходу з великим ентузіазмом і захопленням, під супровід сучасних патріотичних пісень у виконанні студенток гр. СПфб-4 Назаренко Ольги та Кузьменко Ярослави, гр.ПТфб-5 Шульги Олександри, гр.ХТфб-9 Діденко Катерини, виготовляли сувеніри-обереги, які згодом попрямують разом із волонтерською допомогою до наших захисників.

Також студенти гуртожитку беруть активну участь у виготовленні окопних свічок, які в холодну пору року вкрай необхідні нашим захисникам.

Сподіваємося, що наші обереги додадуть нашим воїнам бойового духу і наснаги.

Віримо у ЗСУ і нашу Перемогу, і кожен своїми добрими справами, і наші студенти також, наближаємо її щасливу мить, а вміння, які набули студенти під час заходу, будуть корисними і в мирний час. Слава Україні! Героям Слава!