Home » Новини » Небесна Сотня — перші герої російсько-української війни.

Небесна Сотня — перші герої російсько-української війни.

20 лютого 2014 року — поворотна дата в історії України. Це день, коли масовим розстрілом протестувальників у центрі Києва та вторгненням спецпризначенців на територію Автономної Республіки Крим путінська росія розпочала неоголошену війну проти нашої держави.

Попри це, 20 лютого 2014-го народилася нова, справді незалежна Україна. Не продовження урср, не аморфне утворення без національної ідеї та ідеології, а дійсно вільна, модерна, усвідомлена держава, яка здатна об’єднувати навколо себе інші народи. Єднати, щоб будувати світовий порядок, в якому права і свободи людини — понад усе.

З 2015 року дата 20 лютого закарбована в українському календарі як День Героїв Небесної Сотні.

Аксіомою є те, що щойно Україна підіймається на національну революцію, як нападає москва. Бо наявність незалежної національної України є екзистенційною загрозою для російського імперіалізму.

Тож зараз ми переживаємо наступний етап — війну за гідність. І результат цієї війни покаже, чи досягнемо ми цілей Революції Гідності. Сьогодні рівно десять років від початку російсько-української війни. Війни за право бути українцями, за наше національне і державне майбутнє, за людську гідність.

Зараз у небесному війську України вже не сотня, а тисячі незламних, нескорених, незабутніх лицарів світла. Вони здобули право говорити на рівних із нашими славетними пращурами.

Ми обов’язково помстимося за всіх, хто поліг смертю хоробрих, хто захистив наше майбутнє ціною власного життя. Ця війна завершиться українською Перемогою в пам’ять про кожного Героя всіх наших Небесних сотень.

З метою вшанування пам’яті загиблих, у закладі було проведено засідання гуртка «Історичні портрети» з переглядом фільму «Зима, що нас змінила», відеоперерву «Небесна Сотня», круглий стіл  на тему: «Лютий: грані незламності» у групі ХТфб-8-09-22, покладання студентськими активістами  квітів до меморіалу «Борцям за волю України». У холі коледжу відбулась книжкова виставка «Українці: історія нескорених», у кабінеті історії студентаи підготовлена експозиція  «Пекельний лютий».

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України та її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.