Home » Новини » Наші воїни – наша гордість і слава

Наші воїни – наша гордість і слава

       З метою військово-патріотичного виховання, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу відбулася зустріч студентів із випускником, а нині – захисником України та  патріотом своєї держави Кулінічем Артемом, який на передовій захищає Батьківщину від російських окупантів та разом з іншими Героями наближає Перемогу. В зустрічі також взяли участь   представники громадської молодіжної військово-патріотичної організації  «Centuria».

    Артем  не на багато старший від студентів, а вже встиг побувати на війні та зустрітися зі смертю. Це людина сильної волі, міцного характеру, упевнений у собі, справжній патріот України. З глибоким сумом та болем в очах  ділився він зі студентами спогадами, розповідав їм про пережите на передовій. Захисник  своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину. Відповідаючи на численні запитання студентів, запрошені гості  намагалися у доступній формі розповісти  про життя на війні, про солдатську єдність, братерство, про те, як надавати першу медичну допомогу і про все те, що цікавило молодь. Говорили про військові будні зі сльозами на очах, а в залі панувала тиша…

     Під час зустрічі проводився благодійний збір коштів,  щоб закупити планшет, який необхідний для проведення розвідувальних операцій однієї із ДРГ, де служить наш випускник.

     Пишаємося, що маємо таких випускників! Залишайтеся здоровими, повертайтесь живими до мирного життя. Низький уклін і шана ВАМ, наші захисники! СЛАВА УКРАЇНІ!!!