Home » Новини » МОЄ ДОВКІЛЛЯ – МОЄ МАЙБУТНЄ…

МОЄ ДОВКІЛЛЯ – МОЄ МАЙБУТНЄ…

День довкілля — національне екологічне свято, яке відзначається щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1999 р., згідно з Указом Президента України «Про День довкілля». Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців у питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Одна із найбільш обговорюваних тем сьогодення в Україні – це війна і екологія. Російсько-українська війна — безпрецедентний випадок заподіяння шкоди українському довкіллю, який не можна порівняти навіть зі шкодою, завданою під час Другої світової війни. Росіяни безжально обстрілюють українські території, а відтак — отруюють наші землі небезпечними хімічними речовинами, зменшують біорізноманіття, порушують цілі екосистеми.

З метою реалізації екологічного виховання в Черкаському фаховому коледжу харчових технологій та бізнесу 09 квітня зі студентами групи ХТфб-10 відбулась інформаційна година «Моє довкілля – моє майбутнє..», яку провели бібліотекарі коледжу та вікторина «Охорона навколишнього середовища – турбота кожного», яку провели вихователь Н.І. Титарчук та Рада гуртожитку з його мешканцями. Студенти обговорювали проблеми довкілля, які є в Україні та світі, побачили, які труднощі створюють нам військові дії, поміркували, як впоратися з екологічними проблемами. Молодь також долучилась до прибирання прилеглої території коледжу.

День довкілля дозволяє нам проаналізувати своє ставлення до навколишнього середовища і замислитися над власним вкладом у довкілля. А зробити кожен може багато, і достатньо для цього лише маленьких кроків: свідоме споживання води, сортування сміття, економія електроенергії, відмова від поліетиленових пакетів й пластикових пляшок тощо.

Слідкуймо за своїм споживанням та діями, щоб зробити наш світ кращим.