Home » Новини » МІТАП З ДИРЕКТОРОМ ТУРИСТИЧНОЇ ФІРМИ «ВІДПОЧИВАЙ ТУР» НА ТЕМУ «ТУРИЗМ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

МІТАП З ДИРЕКТОРОМ ТУРИСТИЧНОЇ ФІРМИ «ВІДПОЧИВАЙ ТУР» НА ТЕМУ «ТУРИЗМ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

У процесі підготовки кваліфікованих фахівців туристичного спрямування важливе значення має не лише спілкування студентів з викладачами, але також з професіоналами-практиками, які можуть поділитися власним успішним досвідом роботи в туризмі.
Тож 13 квітня в ЧФКХТБ відбувся надзвичайно цікавий та корисний мітап студентів та викладачів спеціальності “Туризм” з директором туристичної агенції «Відпочивай тур» Мєдвєдєвою Тетяною Миколаївною на тему «Туризм під час війни».

Тетяна Миколаївна розповіла про особливості, можливості та потреби сучасного ринку туристичної індустрії, перспективи розвитку туризму після довгоочікуваної перемоги; мотивувала студентів до постійного саморозвитку, прагнення до вдосконалення лінгвістичних та ораторських здібностей, що сприятиме їх подальшому успішному працевлаштуванню.

Студенти активно ставили питання, приймали участь в їх обговоренні та ще раз переконалися в правильності вибору своєї майбутньої професії.
Наприкінці зустрічі Тетяна Мєдвєдєва повідомила про готовність сприяти підготовці здобувачів освіти: надавати їм можливість проходження практичного навчання та базу для проведення наукових досліджень.