Home » Новини » Круглий стіл  «Туризм: виклики й реалії»

Круглий стіл  «Туризм: виклики й реалії»

27 вересня 2022 року в ЧФКХТБ відбувся круглий стіл  «Туризм: виклики й реалії», організований викладачами циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.

 У своєму вітальному слові голова циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування Тищенко Ольга Леонтіївна зазначила, що зараз туристична галузь України переживає нелегкі часи, але ми впевнені, що основні її здобутки ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Проблеми, напрями та перспективи розвитку туризму в Україні та світі, висвітлені у доповідях учасників круглого столу, є надзвичайно актуальними та важливими.

На засіданні здобувачами освіти було презентовано низку доповідей:

  • «Нетрадиційні напрямки розвитку туризму» – Шкода Олександра (науковий керівник – Тищенко О.Л.);
  • «Холодний Яр – історична пам’ятка національно-визвольної боротьби» – Магар Анастасія (науковий керівник – Погодіна О.Ю.);
  • «Унікальні та цікаві туристичні місця України»– Мазуревич Анастасія(науковий керівник – Дрогоман О.А.);
  • «Туристично-рекреаційні ресурси історичної Тальнівщини» – Яловенко Віталій (науковий керівник – Бондар С.В.);
  •  «Австрія туристична» – Безрук Юлія (науковий керівник – Голуб О.А.);
  • «Розвиток скаутського руху в Україні та світі» – Туренко Анастасія (науковий керівник – Максименко Я.А.).

Сподіваємося, що розпочаті наукові розвідки студенти продовжать, а ті, хто ще не долучився до такої цікавої справи обов’язково спробує свої сили.