Home » Новини » КІБОРГИ  ВИСТОЯЛИ – НЕ ВИСТОЯВ БЕТОН!

КІБОРГИ  ВИСТОЯЛИ – НЕ ВИСТОЯВ БЕТОН!

«ВОНИ ВИСТОЯЛИ! НЕ ВИТРИМАВ БЕТОН!», – так в Україні говорять про оборонців Донецького аеропорту. Бої за Донецький аеропорт у 2014-2015рр. – одні з найзапекліших у війні на сході України. Понад 242 дні українські військові, добровольці, медики й волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ і проросійських бойовиків, затято відстоюючи рідну землю. Оборона летовища стала символом незламності та бойового духу нашого війська, а захисники терміналів отримали почесне ім’я «КІБОРГИ».

З ініціативи українських воїнів, які 242 дні боронили стратегічний об’єкт, 16 січня було встановлено Всеукраїнським днем пам’яті захисників Донецького аеропорту.

З метою військово-патріотичного виховання, вшанування подвигу військовослужбовців, добровольців та волонтерів, які обороняли Донецький аеропорт від російського агресора в бібліотеці коледжу відбулась патріотична година «КІБОРГИ ВИСТОЯЛИ – НЕ ВИСТОЯВ БЕТОН!». Студенти груп СПфб-5 та СПфб-8 дізналися про початок оборони і перші бойові втрати, про «новорічне» протистояння та вирішальні битви за Донецький аеропорт, про потужний підрив нового терміналу та жорсткі бої.

Оборона Донецького аеропорту показала, що сила духу українців сильніша за російську зброю. Українські захисники можуть дати відсіч будь-якому ворогу, навіть якщо він має суттєві переваги.

Вічна пам’ять і слава захисникам України!