Home » Новини » ІІ Регіональна студентська науково-практична конференція «Екобезпека людини в умовах глобальної екологічної кризи»

ІІ Регіональна студентська науково-практична конференція «Екобезпека людини в умовах глобальної екологічної кризи»

27 жовтня 2022 року відбулася ІІ Регіональна студентська науково-практична конференція «Екобезпека людини в умовах глобальної екологічної кризи», в якій взяла участь студентка нашого коледжу, групи ХТфб -6-11-21 Руденко Сандра. Організаторами конференції були науково-дослідне товариство студентів і молодих вчених,  кафедра природничих дисциплін, кафедра фундаментальних дисциплін Черкаської медичної академії. Мета конференції – залучити студентів до науково-дослідної роботи екологічного спрямування, поглибити та систематизувати екологічні знання; розвивати екологічний стиль мислення та екопозитивну поведінку. Конференція працювала за трьома напрямками:

– Актуальні екологічні проблеми;

– Чинники екологічної небезпеки, їх вплив на якість життя людини;

– Роль екологічних чинників у виникненні хвороб цивілізації.

 Тема доповіді, з якою виступила Руденко Сандра, була: «Екологічна безпека пластикового посуду» (науковий керівник – викладач вищої категорії, старший викладач Півненко Н.П.). У своїй роботі Сандра дослідила, що використання пластикового посуду створило цілу низку проблем, пов’язаних із впливом на довкілля та здоров’я людей. Не зважаючи на це, пластиковий посуд на сьогодні залишається в Україні популярним. З початком широкомасштабної війни в рази збільшилися об’єми використання одноразового пластикового посуду волонтерами, евакуйованими особами, бійцями ЗСУ і тероборони. Тому потрібно шукати та використовувати альтернативу пластиковому посуду, особливо одноразовому. Сюди відносять вироби з  біопластику, природної органічної сировини та новий бренд, що набуває популярності – їстівний посуд. Вирішення питання екологічної безпеки пластикового посуду залишається на сьогодні  актуальним.