Home » Новини » Година Землі

Година Землі

Кожного року останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги планеті Земля. Традиційно у цей день символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня. Цю акцію започаткував”Всесвітній фонд природи” (WWF) спільно з австралійським виданням “The Sydney Morning Herald” наприкінці березня 2007 року.

         Мільйони людей у понад 190 країнах об’єднаються задля Миру та майбутнього Планети.

Без МИРУ НЕ БУДЕ ПЛАНЕТИ! ЗЕМЛЯ ПОТРЕБУЄ МИРУ!

Цьогоріч Година Землі – Українська. Світ об’єднався заради України, заради Планети, заради Миру та Добробуту людей на Планеті. Адже без Миру не можливо побудувати майбутнє в гармонії з Природою.

Символічно у всьому світі вимикають зайве освітлення, читають або дивляться фільми про Землю і стиль життя, дружній до Планети, беруть участь у дискусіях і онлайн-концертах, доєднуються до звернень на захист природи.

Колектив коледжу і студентська спільнота вважають, що найкращим внеском кожного буде щоденне ощадливе використання електроенергії, насамперед у пікові години – вранці та ввечері, щоб зменшити нерівномірність споживання електроенергії упродовж доби.

Цьогорічну акцію “Година Землі” в Україні вирішили присвятити темі збереження старовікових лісів. А студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу вирішили почати збереження планети з наведення ладу і краси навколо свого навчального закладу, зробити наш світ чистішим і комфортним. І першими до цієї акції долучилися студенти груп ХТфб-9-11-22, СПфб-5-09-22, Тфб-5-09-22.