Home » Новини » ЕКСКУРСІЯ ДО ДО ПАТРІОТИЧНОГО МУЗЕЮ АТО/ООС

ЕКСКУРСІЯ ДО ДО ПАТРІОТИЧНОГО МУЗЕЮ АТО/ООС

Виховання патріотизму, мужності, любові до рідної історії,  першочергова задача для викладача історії в будь-який час, а особливо це стає актуальним в умовах війни. В рамках тижневика циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування викладач історії Погодіна О.Ю. зі студентами груп ПТфб-5-09-22, Ффб-3-09-22, Тфб-5-09-22, Сфб-5-09-22 відвідали музей АТО, щоб побачити на власні очі довгий шлях боротьби нашого народу з російськими окупантами.

У музеї знаходиться чимало предметів з війни: тут є і гільзи різного калібру, кулі різного діаметру та потужності, прапори різних підрозділів. Серед зібраних експонатів можна побачити еволюцію змін в армії: від харчування бійців, до одягу та екіпірування, які були на початку, та які є зараз. Також тут багато нових експонатів, що стосуються останнього року війни – джавеліни, речі окупантів, новітня зброя.

Засновник музею АТО, Олексій Святенко, екскурсію починає зазвичай із розповіді про різні військові підрозділи та їхні завдання. А далі – про кулі, гільзи і зброю, привезені з передової та демонструє як користуватися гранатометом. Жоден експонат у музеї – не випадковий. Усі вони – частина історії. Нашої історії, в якій за наш мир та спокій ціною власного життя відповідають вони – військові. Ми безмежно вдячні їм за це. Цю екскурсію студенти довго ще пам’ятатимуть.