Home » Новини » ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ВІЙНИ

ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ВІЙНИ

Війна приносить невимовні жахи для нашої нації і знищує те, що  було створено цілими поколіннями. Крім людських страждань,  вона також веде до руйнування навколишнього середовища.

Російсько-українська війна — безпрецедентний випадок заподіяння шкоди українському довкіллю, який не можна порівняти навіть зі шкодою, завданою під час Другої світової війни. Росіяни безжально обстрілюють українські території, а відтак — отруюють наші землі небезпечними хімічними речовинами, зменшують біорізноманіття, порушують цілі екосистеми.

З метою реалізації екологічного виховання в бібліотеці коледжу 28 листопада відбулась інформаційна година «Екологічні наслідки війни». Студенти груп ПТфб-7, Тфб-6 та Ффб-4 дізналися про найзгубніші злочини росіян проти українського довкілля. Це і спалення Кінбурнської коси, “сафарі окупантів” на Джарилгачі та Асканії, перекриті Олешківські піски, зруйновані постійною канонадою оселища та гніздування птахів у плавнях дельти Дніпра, попалені заповідники — перелічити всі злочини неможливо!

Після війни ми будемо пожинати плоди бойових дій, тому дуже важливо, щоб план відновлення України включав заходи з відновлення та збереження екосистем, адже жива природа є головною умовою  для  існування майбутніх поколінь.