Home » Новини » Два роки з того жахливого дня…

Два роки з того жахливого дня…

24 лютого 2024 року минає два роки з того жахливого дня, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Ця війна стала трагедією для українського народу, забравши тисячі життів, зруйнувавши міста та села, змусивши мільйони людей покинути свої домівки.

Світ прокинувся від страшних новин про бомбардування українських міст. Російська армія, віроломно порушивши всі міжнародні норми, розпочала жорстоку агресію проти суверенної держави.

 Війна в Україні забрала тисячі життів. Мільйони людей втратили свої домівки, стали біженцями. Російські окупанти завдали Україні колосальних економічних збитків.

 Українці згуртувалися перед лицем ворога. Збройні Сили України, Національна гвардія, тероборона та добровольчі батальйони стали на захист Батьківщини.

   Світ вразив героїзм українців, які, незважаючи на жахливі обставини, продовжують боротися за свою свободу та незалежність. Історії про мужність захисників Маріуполя, Херсона, Чернігова та інших міст стали символом незламності українського духу.

    10 років вже триває російсько-українська війна, 2 роки з якої  – це повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Український народ продемонстрував свою незламність, свою любов до свободи та свою віру в краще майбутнє.

У коледжі  до річниці повномасштабного вторгнення було організавано виставку студентських малюнків «Україна: 2 роки  Незламності»; зі студентами груп   ХТфб-11, СПфб-7 було переглянуто експозиції віртуального музею російської агресії; перегляд фільму «20 днів у Маріуполі» з обговоренням  відбувся для студентів групи ХТфб-10. В фоє коледжу була організована книжкова виставка «Нація нескорених».  Члени трудового колективу коледжу взяли участь у міському вшанувальному заході «Два роки незламності» та акції-нагадуванні про захисників, які знаходяться в полоні та зникли безвісти.