Home » Новини » День студентського самоврядування в коледжі

День студентського самоврядування в коледжі

Продовженням циклу заходів до Міжнародного дня студента стала ще одна добра традиція –  проведення у коледжі Дня студентського самоврядування. В цей день представники від груп у студентській раді, ініціативні студенти заміняють адміністрацію (директора, заступників), викладачів, працівників різних підрозділів коледжу та виконують їх посадові обов’язки.

Зазвичай, студентам дуже подобається така форма освітнього самоврядування. Водночас, кожен студент може спробувати та відчути себе в ролі не лише того хто навчається, але і того хто навчає та забезпечує організацію освітнього процесу в коледжі.

Сьогодні День студентського самоврядування пройшов не менш яскраво, а чудовим доповненням до свята стало вручення від Студентської ради Єрмолаєвим Данилом – головою студентської ради коледжу дипломів.

За результатами голосування студентської ради під час заходу «Дебют першокурсника» 16.11.2023 дипломами нагороджені: Костецький Даніїл (група ХТфб-10) за неперевершену харизму та вражаючі танцювальні вміння, Мельник Олександр (група ХТ фб-12) у номінації «Музика душі» та «Глядацькі симпатії», Страшевич Ілля (група СП фб-8) у номінації «Музика душі» та «Глядацькі симпатії», збірна група Т фб-6, ПТ фб-7, Ф фб-4 у номінації «Глядацькі симпатії», збірна група ПТ фб-8, Ф фб-5, Т фб-7, СП фб-8 у номінації «Глядацькі симпатії».

Директор коледжу Крикуненко Людмила Олександрівна відзначила до Дня студента подяками Управління освіти і науки України Черкаської обласної державної адміністрації  найактивніших учасників у волонтерській діяльності Чубаря Костянтина – студента групи ХТ фб-7 та Авраменко Діану – студентку групи ХТ фб-7.

Також студенти мали можливість переглянути відео з яскравими спогадами викладачів про своє студентське з відеочеленджу до Дня студента «Мої яскраві спогади про студентське життя».

Щиро вітаємо студентську спільноту з нагоди Міжнародного дня студента та бажаємо творчого натхнення, наполегливості, активної життєвої позиції та успіхів у навчанні!!!