Home » Новини » День гостинності у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу

День гостинності у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу

25 березня 2023 року наш коледж вже вкотре гостинно відкрив свої двері і серце для всіх тих, хто стоїть перед вибором майбутнього життєвого шляху – професії.
День гостинності – справді свято, на якому, крім гостей, присутні адміністрація, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі, студенти, працівники коледжу.
Під час події майбутні першокурсники мали змогу почути попередню інформацію щодо порядку вступу до коледжу у 2023 році, термінів подачі документів та відповіді на різноманітні запитання, які їх турбують: «Що таке електронний кабінет, навіщо він потрібен і як функціонує?», «Роль у вступній кампанії мотиваційного листа та складності його написання» тощо.
Протягом заходу традиційно відбувався показ фільмів про наш заклад і спеціальності, завдяки чому майбутні студенти одержали детальну інформацію щодо наявних напрямів навчання, дізнались про освітній процес та організацію практики, про відомих випускників та перспективи працевлаштування загалом, організацію дозвілля та побуту студентів. Були проведені різноманітні майстер-класи, презентовані портфоліо спеціальностей, організовані виставки спеціалізованої літератури, продемонстрований сучасний ресторанний посуд та види сервірування до різноманітних подій.
Приємно було почути від батьків – наших колишніх випускників, які прийшли вже зі своїми дітьми, що коледж надає не тільки необхідні знання й уміння для майбутньої професії, але й розвиває життєво необхідні компетенції, конкурентоздатність на ринку праці.
Про наступні заходи ми обов’язково повідомимо на нашому сайті та в соціальних мережах. Тож поспішайте, абітурієнти 2023 року, почерпнути інформацію про Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу, щоб зробити свій вибір і стати сучасними, успішними, потрібними й конкурентоздатними. Звертайтеся до фахівців коледжу, зокрема до приймальної комісії та у Консультаційний центр за додатковими роз’ясненнями за телефонами (0472)638823, 638800, (093)0016812, (097)2505551 або за посиланням Хочу навчатись у ЧФКХТБ!
Ласкаво просимо на навчання до нашого навчального закладу!