Home » Новини » День гостинності

День гостинності

У навчального закладу, як і в кожної людини, є свій день народження, своя біографія, етапи становлення. І ось нашому коледжу вже 60 років!!! Поважний вік  – є що згадати і чим пишатися!

У далекому 1963 році згідно з наказом Міністерства торгівлі УРСР було засновано Черкаський технікум радянської торгівлі, у 1991 році відбулося перейменування в Черкаський комерційний технікум, а з 2020 року – в Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу. Упродовж років існування навчальний заклад кілька разів реорганізовувався, змінювалась назва, відкривались нові спеціальності. Нині наш коледж – це сучасний навчальний заклад, у якому здобувають освіту студенти денної і заочної форм навчання.

7 жовтня 2023 року в рамках заходів, присвячених 60-річчю від дня заснування закладу, відбулася зустріч із випускниками, ветеранами освітянської праці, адміністрацією та викладачами коледжу.

Цього ювілейного року до рідного закладу завітало більше ста випускників минулих років. Особливо приємно було бачити найстарших випускників – технологів 1970 року випуску, товарознавців прод і промтоварів – 1984, 1987 років випуску, бухгалтерів – 1997 року випуску.

Свято почалось з урочистого зібрання в актовій залі. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять випускників закладу, які полягли за свободу і незалежність Україні у війні з РФ; викладачів, які працювали в коледжі….

З вітальним словом до випускників та гостей заходу звернулась директорка коледжу Людмила Крикуненко, яка відзначила, що сьогоднішня зустріч — особливо приємна, оскільки випускникам вдалося зібратися у стінах рідного закладу попри всі перестороги та труднощі, попри буремний час, який ми усі переживаємо. Людмила Олександрівна побажала випускникам життєвої енергії та оптимізму, реалізації задумів та планів, миру, Перемоги та приємної мандрівки у студентські роки. 

За традицією випускники вшанували ветеранів освітянської праці – викладачів, наставників, які віддали своє серце обраній професії. Згадали й тих, хто велику частину своєї душі і серця залишив у навчальному закладі, хто розбудовував, облаштовував, реформував, інтелектуально збагачував його та на жаль не може розділити радість сьогоднішньої зустрічі.

Гарними словами та побажаннями вітала всіх Людмила Андріївна Дудко, колишня заступниця директора Черкаського комерційного технікуму з виховної роботи, а нині голова Черкаського регіонального відділення соціологічної асоціації України.

Привітали присутніх та доповнили зустріч спогадами та важливими настановами викладачі, які все своє життя пов’язали з навчанням студентської молоді у закладі  з  початку його заснування  і в подальші роки: Далічук Світлана Федорівна,  Король Ніна Миколаївна, Первак Раїса Миколаївна.

Авторську пісню подарував давній друг закладу, колишній директор училища №15, Юрій Володимирович Кулиш.

Слова вдячності прозвучали зі сцени від Галини Чайки (група ТПІ- 67, 1997  рік випуску), Світлани Гордієнко (група ТПД-57, 1984 рік випуску), всі присутні змогли побачити й відеопривітання, які надіслали до закладу випускники.

Наш заклад – це перш за все люди, історія в обличчях і особистостях. У складі педагогічних працівників коледжу значна кількість викладачів,  які у свій час закінчили технікум, продовжили навчання у вищих навчальних закладах, отримали практичний досвід роботи  на підприємствах та повернулись викладати до рідного коледжу. Саме вони тепер зберігають та створюють традиції, приумножують його здобутки. 

Випускники бережуть у своїх серцях живе і вічне велике студентське братство, тому й приводять до рідних стін своїх дітей та онуків, бо вірять у конкурентоспроможність навчального закладу, який іде в ногу з часом та дбає про міцність і престижність знань, потрібних на ринку праці.

Завершилась зустріч теплими побажаннями та сподіваннями на нову зустріч під мирним небом вільної України у рідних стінах коледжу.