Home » Новини » ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КОЛЕДЖ

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КОЛЕДЖ


У рамках заходів з нагоди відзначення 60-річчя від дня заснування Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу, 11.10.2023 для здобувачів освіти було проведено конкурс-вікторину «Цікаві факти про коледж». Метою вікторини є розвиток пізнавальних інтересів, творчих здібностей, логічного мислення, закріплення та поглиблення знань студентів з історії створення та розвитку нашого коледжу. За свою 60-річну історію, заклад освіти пройшов шлях становлення, має славетну історію й глибокі традиції, які ми постійно підтримуємо і збагачуємо. Змінювались покоління викладачів і студентів, змінювалась назва закладу, але незмінними залишалися високий науково-педагогічний потенціал колективу, його постійний творчий пошук.
Студенти з великим захопленням та активністю долучились до даного заходу, а також продемонстрували свої інтелектуальні можливості та показали високий рівень знань, дізнались багато нових цікавих фактів, отримали заохочувальні подарунки і чудові емоції.
Перемогу у вікторині «Цікаві факти про коледж» здобула студентка ІІІ курсу гр. ПТфб-3-09-21 Крицька Ліза. Вітаємо з перемогою!!!