Home » Новини » 60 РОКІВ КОЛЕДЖУ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА

60 РОКІВ КОЛЕДЖУ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА

У навчального закладу, як і в кожної людини, є свій день народження, своя біографія, певні етапи, що відіграють особливу роль у його житті. Ювілей – це перехрестя минулого, теперішнього і майбутнього. Коледжу – 60 років з часу заснування. Упродовж багатьох років він змінювався, змінювалась його назва, відкривались нові спеціальності. Нині наш коледж – це сучасний навчальний заклад, у якому здобувають освіту студенти денної і заочної форм навчання.

З нагоди відзначення заходів до 60-річчя від дня заснування Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу 17 жовтня студенти групи ХТфб-8 взяли участь в інтелектуальній грі «60 років коледжу».

Мета гри – перевірити, як добре учасники знають історію, сьогодення та особливості коледжу, мотивувати краще пізнати ЧФКХТБ.

Студенти розділилися на дві команди: «Вільні духом» (на чолі з капітаном команди Афанасьєвою Віолетою) та «Волелюбні серця» (капітан команди Васильченко Андрій). Команди відповідали на різноманітні запитання, розгадували кросворд та ребуси, розшифровували закодовані документи та самі створювали історію коледжу.

Змагаючись у грі, студенти проявили ерудицію та кмітливість, і зрозуміли, що наш заклад – це перш за все люди, це історія в обличчях й особистостях, і саме вони створюють та зберігають традиції, примножують здобутки коледжу.

Переможцем стала команда «Волелюбні серця».

Бажаємо всім інтелектуалам не зупинятися на досягненому, а постійно розвиватися, поповнювати свої знання і вміння, продовжувати творити історію нашого закладу.