Home » Новини » 26 вересня – Європейський день мов

26 вересня – Європейський день мов

    Європейський день мов — свято, що відзначається 26 вересня, яке проголошене Радою Європи під час Європейського року мов 6 грудня 2001-го. Основна мета — заохочення вивчення мов не тільки в освітніх закладах, а й протягом усього життя людини, при цьому поняття європейських мов мається в ширшому сенсі, аніж сукупність офіційних мов країн-членів ЄС. Єврокомісія зазначає, що Європейський день мов ставить за мету прийти від популяризації мультилінгвізму до вивчення громадянами ЄС іноземних мов упродовж життя та неурядового співробітництва. У багатьох країнах проходять конференції, семінари, лекції, вікторини та засідання розмовних клубів, концерти, виставки.

    З метою збагачення інтелектуального багажу студентів, зацікавлення їх до опанування іноземними мовами для особистісного і професійного розвитку, 28 вересня 2023 р.  викладачами іноземних мов коледжу було проведено низку інформаційних бесід та вікторину англійською мовою, яка передбачала відповіді на запитання про країни Європи, події та факти, пов’язані з європростором. Перемогу у вікторині здобула студентка групи Тфб-3 Степаненко Ірина.

   Загалом, студенти отримали нові знання в позитивній атмосфері, яка панувала цього дня на зустрічах,   адже такі заходи зацікавлюють і спонукають молодь вивчати іноземні мови.