Home » Новини » 16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників.

Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо. Перші слова з ефіру почули тоді 70 радіоаматорів. Сьогодні немає людини, яка б користувалася зв’язком, Інтернетом, не слухала радіо чи не дивилася телевізор. 

Професійне свято встановлене «…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв’язку» від  11 листопада 1994 року. 

Нині до журналістів та працівників сфери радіо і телебачення долучилися редставники інтернет-ЗМІ.

Цей день відзначають і фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж та Інтернет-зв’язку.

Люди, які працюють у цій сфері, не знають звичних для багатьох вихідних і свят, адже радіо- та теленовини виходять щодня, в будь-яку пору року та за будь-якої погоди. Вони роблять усе,  щоб у нас працювали мобільні телефони й Інтернет, щоб ми були в курсі останніх подій. 
Щиро вітаємо з професійним святом. шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку! Здоров’я вам і щастя, добробуту в родинах, миру і натхнення,  завжди добрих прогнозів і новин!